Serwis poświęcony tematyce akcesoriów do grilla oraz najlepszym przepisom kulinarnym.

Wózek na kółkach do grilla

11/03/2010

Ten wózek na kółkach przeznaczony jest dla grilli  marki Weber serii Q (od modelu 100-220) i został skonstruowany w jednym prostym celu – by zwiększyć ich mobilność i ułatwić ich transport w naszych ogrodach.Wykonany z bardzo wytrzymałych na warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia materiałów (jak aluminium połączone z tworzywem sztucznym) wózek na kółkach produkcji firmy Weber będzie Ci służył przez wiele, wiele lat, poprawając Twój dotychczasowy komfort i jakość pracy.

Dodatkowo, konstruktorzy firmy Weber zdecydowali się również wykorzystać przestrzeń znajdującą się pomiędzy podłożem a faktycznym położeniem grilla, montując specjalne zabezpieczenie przykrywające butlę gazową.

Pomimo z pozoru “kruchej” konstrukcji wózek na grilla firmy Weber jest wyjątkowo stabilny i gwarantuje bardzo dużą tolerancję na wszelkiego rodzaju wstrząsy i niekontrolowane ruchy podczas transportu i użytkowania.

Akcesoria do grilla tego typu polecamy w szczególności, gdyż zdecydowanie podnoszą one komfort naszego grillowania. Można je znaleźć w portalu Grillogrodowy.pl.

Znajdź nas na Facebooku