Serwis poświęcony tematyce akcesoriów do grilla oraz najlepszym przepisom kulinarnym.

Lampa z uchwytem do grilla

12/03/2010

Lampa z uchwytem do grilla firmy Weber to bardzo przytadne akcesorium, zwłaszcza, jeżeli lubimy przygotowywać nasze potrawy na świerzym powietrzu, bezpośrednio przed wrzuceniem na grilla i grillować do późnych godzin nocnych

Bardzo duża elastyczność, która cechuje lampę z uchwytem do grilla produkcji firmy Weber pozwala nam montować ją na bardzo różnych powierzchniach, często ekstremalnych warunkach.

Lampa z uchwytem do grilla z powodzenim może być wykorzystywana w celu bezpośredniego świetlenia lub doświetlenia rusztu grilla lub też “obszaru roboczego”, który słuzy nam jako tymczasowa kuchnia.

Wyposażona w 3 diody LED, których żywotność przekracza 10,000 tysięcy godzin, szczelnie zabezpieczona przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych (jak deszcz) i nie tylko (jak ciepło), zasilana przez 3 baterie AAA, których łączny czas pracy dochodzi do 30 godzin, lampa z uchwytem do grilla firmy Weber sprosta każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu!

Więcej informacji o grillach i akcesoriach firmy Weber znajdziesz na stronie oficjalnego dystrybutora – sklep Grillsklep.pl i GrillOgrodowy.pl

Słowa powiązane

, ,

Znajdź nas na Facebooku