Serwis poświęcony tematyce akcesoriów do grilla oraz najlepszym przepisom kulinarnym.

Grille gazowe Weber

W 1985 roku firma Weber wypuściła na rynek rewolucyjną linię grilli gazowych o nazwie Genesis, która całkowicie zmieniła rynek, a zastosowany w nich opatentowany system szyn aromatyzujących sprawił, że niamal jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknęły wszelkie możliwe ograniczenia kulinarne – od tego momentu wszystko to, co dotychczas uważane było za niewykonalne przy użyciu tradycyjnych grilli gazowych stało się całkowicie nieaktualne.

Nowej jakości grille gazowe Weber wyposażone zostały w specjalny zestaw szyn aromatyzujących, który zapewniał równomierny rozkład ciepła, a opracowane dodatkowo specjalne dno grilla w kształcie lejka odprowadzało kapiący tłuszcz do specjalne miski. Genialne, rewolucyjne, w stylu Weber.

Dzisiejsze grille gazowe spod znaku Weber wyposażone są międzi innymi w:

– wielofunkcyjny termometr
– palniki ze stali nierdzewnej
– palnik na podczerwień
– wbudowaną kuchenkę boczną
– dodatkowe wieszaki na akcesoria
– ruszty wykonane ze stali szlachetnej lub pokrytej emalią wysokotemperaturową

Gruntowna kontrola jakości, której poddaje się każdy jeden grill gazowy przed opuszczenie fabryki sprawia, że ryzyko pojawienia się wadliwego produktu w Twoim ogrodzie jest praktycznie niemożliwe.

Grille gazowe Weber to najbardziej prestiżowe grille w ofercie firmy, które na dzień dzisiejszy nie mają sobie równych w żadnej kategorii.

Znajdź nas na Facebooku